O nas
Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem ludzi dla których najważniejszy jest rozwój zawodowy i osobisty, tworząc Centrum Szkoleń i Projektów MENTIS skupiliśmy się przede wszystkim na oczekiwaniach jakie Ty stawiasz przed nami.

Kadra zarządzająca :
Wiktoria Gorgolik
Dyrektor Działu Szkoleń
Agnieszka Podlas
Dyrektor Zarządzający / Pełnomocnik
Dział szkoleń :
Julita Teper
Specjalista ds. szkoleń
Daria Świetlicka
Koordynator ds. Szkoleń
Julia Gutkind
Koordynator ds. Szkoleń
Aleksandra Pająk
Koordynator ds. Szkoleń
Paulina Rogalska
Koordynator ds. Szkoleń
Daria Gruszczyńska
Młodszy Koordynator ds. Szkoleń
Administracja :
Marta Bala
Kierownik administracyjny
Nasi wykładowcy :
Maria Kozakiewicz
Tadeusz Bonk
Liliana Bisowska
Grażyna Soroka
Dr Marta Górka
Tomasz Straszkiewicz
Bogumiła Mandat
Alicja Benzar
Olga Gilewicz
Dariusz Marciniec
Co nas wyróżnia ?

Pasja i chęć tworzenia projektów, w których my sami chcielibyśmy wziąć udział. Świadomość, że każda zmiana w obowiązujących przepisach prawa rodzi potrzebę poznania jej i skonfrontowania z rzeczywistością, w której na co dzień się obracamy.

Dzięki temu, że od wielu lat związani jesteśmy z Państwem – Administracją Publiczną w różnych aspektach – poczynając od organizacji i realizacji szkoleń, poprzez występowanie w roli Trenera /Szkoleniowca, na wsparciu przy realizacji projektów z dofinansowaniem unijnym kończąc – mamy świadomość na co zwracają Państwo uwagę przy wyborze partnera do współpracy.

Z kim współpracujemy ?

Przez lata współpracy z sektorem publicznym zgromadziliśmy wokół siebie specjalistów z wielu obszarów. Stawiamy na osoby, które na co dzień pracują w sferze publicznej, a wiedzą i doświadczeniem chcą dzielić się z innymi. Do współpracy zapraszamy osoby, które potrafią przekonać nas do siebie i wzbudzi w nas poczucie, że każdy problem możemy wspólnie rozwiązać.

Zapraszamy do współpracy !

Zespół
Centrum Szkoleń i Projektów MENTIS